Oáza inzertní noviny

www.ioaza.cz

Zpět na kategorie | Ostatní

VARI / TK / MT sestavu i s příslušenstvím - KOUPÍM

Koupím tovární malotraktor české nebo slovenské výroby Vari/Tera/Agzat, MT, TK atd. Může být i poškozený. Nabídněte prosím, děkuji. Tel.: 731 487 850.

Cena: 0 Kč

Koupím sekačku MF 70/ VARI / Zahradní traktor

Koupím lištovou / bubnovou sekačku MF 70, VARI s příslušenstvím, to není podmínkou. Mám zájem i o koupi zahradního traktoru se sečením. Koupím i poškozené nebo nekompletní. Děkuji, tel.: 731 487 850.

Cena: 0 Kč

CNC a konvenční soustružení

Nabízíme volnou kapacitu soustružení, zaměřujeme se na kusovou výrobu, malé a střední série. Vyrábíme z kovu, železa, oceli, litiny. Obrábíme i neželezné kovy, jako jsou nerez, měď, bronz, mosaz, hliník, a dále plasty nebo například pertinax. Jsme schopni vyrábět v toleranci 0,03 mm. Zajišťujeme i rádlování či práce na sloupové vrtačce, jako je např. vrtání zajišťovacích děr, vrtání trysek od pr. 0,5 mm, vrtání průtokových šroubů, kromě toho také dokončovací práce na polotovarech. Kontakt: 702 828 693, klukovo@seznam.cz

Cena: 300 Kč/hod


Koupím FILMOVÉ PLAKÁTY

Koupím staré FILMOVÉ PLAKÁTY. Velikosti A3, A1, „nudle“ a další… Zajímají mě také další staré plakáty (výstavní, divadelní atd...). Děkuji. Neuveden telefon.

Cena: dohodou

SLEVOVÉ KUPÓNY

Připravujeme